Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Стартує Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2016»

11 квітня 2016 р.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголошують про старт Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2016».
Конкурс пройде за підтримки Асоціації фермерів і приватних землевласників України; Аграрного союзу України; Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад; Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України; Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру по туризму та Асоціації гідів України.
Мета Проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сприятиме розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.
Період проведення: квітень-липень 2016 року.

Етапи проведення:

  • До 25 квітня редакція AgroPortal.ua формує плей-лист 20 сіл-претендентів (заявку може відправити кожен бажаючий, див:. «Вимоги до села-претенденту на конкурс»).
  • Перший етап конкурсу - півфінал - відбудеться з 26 квітня по 28 травня: на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради (див. «Склад експертної ради») за 12-бальною шкалою оцінює конкурсантів.
  • З 29 травня по 1 червня редакція AgroPortal.ua зводить все оцінки воєдино і оголошує 10 сіл-претендентів, які проходять у фінал конкурсу.
  • Другий етап конкурсу - фінал - відбудеться з 1 червня по 15 липня: на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради (див. «Склад експертної ради») за 12-бальною шкалою оцінює конкурсантів.
  • З 16 по 29 липня редакція AgroPortal.ua зводить все оцінки воєдино.
  • 30 липня на сайті AgroPortal.ua будуть оголошені переможці.

Вимоги до села-претенденту на конкурс:
- Надати інформацію про історію села, чим село унікально було в минулому.
- Надати інформацію про успішні види бізнесу, які характерні для села сьогодні і не пов'язані безпосередньо з сільським господарством (наприклад, гончарна майстерність, ресторан примітний, ін. види бізнесу);
- Надати інформацію про те, як живе село сьогодні, чи є інвестор (фермер, великий холдинг, інші підприємства), чи змінилося село завдяки інвестиціям підприємства, яке їм займається (якщо таке є - дати цифри, фото (яке було село, а яке зараз)).
- Обов'язково розповісти про «родзинку» села, яка могла б привернути увагу туристів (живе знаменитий коваль, народився відомий письменник, в селі готують особливу їжу, рецепти якої тримаються в секреті). Адреса села із зазначенням, як дістатися на поїзді, машині, іншими видами транспорту.
- Обов'язково вказати: ПІБ і контактний телефон того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно);
- Фото та відео матеріали повинні бути хорошої якості: розмір фото - не менше 1000px по ширині (формат прийнятих зображень: jpg, jpeg або png); розмір відео - не нижче 640х480px.
- Заявки надсилайте на пошту selo2016@agroportal.ua із зазначенням в темі листа «Неймовірні села України 2016».
Примітка: У плей-лист конкурсу увійдуть найнеймовірніші села, заявки можна надсилати в формі есе або замальовки, це підвищить Ваші шанси.
Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Startuet-Vseukrainskij-konkurs-Neveroyatnye-sela-Ukrainy-2016.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!