Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Спеціалісти Uteka прокоментували важливі роз’яснення ДФС

29 липня 2016 р.

Спеціалісти Uteka прокоментували важливі роз’яснення ДФС у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть разяснення

 

 

Лист ГУ ДФС у Київській області від 07.07.2016 р. № 1555/10/10-36-12-02

Постачання самостійно виготовлених товарів: як оподаткувати ПДВ?

При продажу самостійно проведених робіт, виготовлених послуг, вироблених товарів, реалізованих нижче їх собівартості, постачальник складає дві податкові накладні: одну - на суму, розраховану виходячи з фактичної ціни постачання, іншу - на суму, розраховану виходячи з перевищення звичайної ціни, яка не може бути нижче їх виробничої собівартості, визначеної відповідно до П(С)БО 16, над фактичною ціною.  

Лист ГУ ДФС у Харківській від 13.07.2016 р. № 4009/10 / 20-40-12-02-16

Щодо сум ПДВ, що підлягають бюджетному відшкодуванню

Суми ПДВ, що підлягають бюджетному відшкодуванню, не можуть бути зараховані в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу по податку на прибуток підприємств, крім підприємств державної власності.

Лист ДФС України від 26.05.2016 р. № 11515/6/99-99-15-02-01-15

Щодо порядку уточнення показників податкової декларації з податку на прибуток внаслідок виправлення помилок у бухобліку

Якщо виправлення помилок у фінансовій звітності впливає на фінансовий результат до оподаткування (прибуток або збиток) та як наслідок на показник об'єкта оподаткування податком на прибуток, то платник податків здійснює виправлення показників податкової декларації з податку на прибуток шляхом подання або уточнюючого розрахунку, або у складі податкової декларації з податку на прибуток за відповідний податковий (звітний) період за чинною на день їх подання формою.

Лист ДФС України від 12.07.2016 г. № 15050/6/99-99-15-03-03-15

Забезпечення найманих перевізників талонами на пальне: чи реєструватися платником акцизного податку?
 

Операції з передачі талонів на пальне перевізникам не є операціями з реалізації пального. Тому Товариство не повинно реєструватись платником акцизного податку з реалізації пального та складати акцизні накладні.
 

Лист ДФС України від 09.06.2016 р. № 12672/6 / 99-99-15-02-02-15

Щодо відображення у податковому обліку витрат, не підтверджених первинними документами
 

Для підтвердження даних податкового обліку можуть братися до уваги лише первинні документи, складені в разі фактичного здійснення господарської операції та за наявності всіх формальних реквізитів таких документів, передбачених чинним законодавством.
 

Лист ДФС України від 27.05.2016 р. № 11713/6 / 99-99-10-02-15

Адмінправопорушення: як відлічується річний строк для застосування поняття повторності?

 

За ст. 1651 КпАП накладаються штрафи за порушення порядку нарахування ЄСВ та пенсійних внесків, зокрема, авансових, та за неподання, несвоєчасне подання та подання з недостовірними відомостями чи не за встановленою формою відповідної звітності.

Для визначення повторності перебіг календарного року розпочинається з моменту притягнення особи до адміністративної відповідальності за одне із правопорушень, зазначених у ч. 1, 3 або 4 ст. 1651 КпАП.
 

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Specialisty-Uteka-prokommentirovali-vazhnye-razyasneniya-GFS

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!