Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зовсім скоро відбудеться велика подія в житті бухгалтерів агропідприємств

9 лютого 2017 р.

Шановні колеги!
Зовсім скоро відбудеться чергова велика подія в житті керівників, фінансових директорів, бухгалтерів підприємств агропромислового комплексу –  5-й Форум бухгалтерів сільськогосподарської галузі.

[p3525]

Ми зустрінемося з вами, щоб обговорити найбільш значущі зміни в законодавстві в 2017 році, а також їх вплив на господарську діяльність підприємства.
Ми розглянемо і розробимо шляхи вирішення найбільш актуальних і наболілих питань, з якими стикаються сільгосппідприємства у своїй діяльності.
У першу чергу це стосується ПДВ, а саме ми розглянемо питання, пов'язані із закінченням дії спецрежиму з ПДВ, проблемні питання електронного адміністрування, порядку складання та реєстрації податкових накладних та багато інших.
Звичайно, не залишимо без уваги одне з найбільш актуальних питань у поточному році – це отримання сільгоспвиробниками бюджетних дотацій. Ви зможете отримати відповіді на свої запитання безпосередньо від розробників порядку виплати і використання дотацій – фахівця Мінагрополітики.
Ще один хіт 2017 року – підвищення мінімальної зарплати до 3 200 грн. На пленарних засіданнях ми розглянемо, як оптимізувати і привести у відповідність до законодавства трудові правовідносини на підприємстві.
Підвищену увагу приділимо земельним питанням. Один із кращих фахівців у галузі земельного права – Віктор Кобилянський – поділиться своїм досвідом і розповість, як сільгосппідприємствам – орендарям землі захистити свої інтереси. Будуть також розглянуті  проблемні питання земельних правовідносин у фермерських господарствах та багато інших питань.
За підсумками Форуму будуть розроблені пропозиції щодо вдосконалення законодавства в сфері оподаткування, бухобліку та права. Пропозиції, які будуть вироблені і схвалені на Форумі, ми направимо до органів законодавчої та виконавчої влади для їх урахування під час розроблення нормативних документів.
 
Разом із нами будуть працювати представники органів виконавчої влади (Мінагрополітики, Державної фіскальної служби), податкових комітетів громадських рад при ДФСУ, Мінфіні. Це прекрасна можливість висловити їм свою думку, а також внести пропозиції в частині справляння податків і державної підтримки підприємств АПК.
Своїм досвідом поділяться наші спікери –  кращі фахівці у галузі оподаткування, земельного і трудового права.
Агрофорум це також чудова нагода спілкування й обміну досвідом зі своїми колегами – кращими фінансовими директорами, бухгалтерами сільгосппідприємств із різних регіонів України.
Ми вас чекаємо – обіцяємо насичену і пізнавальну програму!

Нагадуємо, що 5-й Форум бухгалтерів сільськогосподарських галузі України відбудеться с 24 по 28 березня 2017 року в м. Трускавець, в готелі «Rixos-Prykarpattya». Деталі на сайті: www.ube-ua.com/5agroforum та за телефонами: +38 (067) 544-07-32, +38 (095) 093-24-08.

СВІТЛАНА МАЛЬШАКОВА
модератор 5-го Форуму бухгалтерів
сільськогосподарської галузі України,  
заступник головного редактора
бухгалтерського журналу «Баланс-Агро»,
податковий консультант, провідний експерт у галузі ПДВ.

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!