Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Помилково або надміру сплатили ПДВ: чи збільшується реєстріційна сума?

19 жовтня 2015 р.

ДФС надала розяснення щодо порядку збільшення суми податку, на яку платник ПДВ має право зареєструвати в ЄРПН податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних (далі - реєстраційна сума), на суму помилково/зайво внесених до бюджету грошових коштів з ПДВ.

Так, відповідно до п. 34 підрозділу 2 розділу XX ПК на суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з ПДВ збільшується реєстраційна сума, а не сума ПДВ на електронному рахунку платника податку. Водночас на таку суму зменшується сума податку, задекларована до сплати до бюджету, або збільшується сума від'ємного значення податку, сформована у декларації. При цьому такі помилково та/або надміру сплачені грошові зобов'язання з ПДВ вважаються погашеними.

Лист ДФС від 06.10.15 р. № 21153/6/99-99-19-03-02-15.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!