Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Визначено порядок здійснення ФГВФО захисту прав та інтересів вкладників

11 липня 2016 р.

ФГВФО прийняв рішення від 26.05.16 р. № 825 Щодо захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників .

Так, затверджено Порядок здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників.

Затвердженим Порядком визначаються права та обов'язки вкладників, банків - учасників Фонду та банків, які виконують функції банка-агента, та Фонду в частині функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб.

Зокрема, передбачено, що вкладники мають право подати до Фонду скаргу на дії банку, в тому числі банку-агента, про порушення прав та охоронюваних інтересів вкладника, які стосуються функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, здійснення виплат банками-агентами, розкриття інформації про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

У разі отримання інформації про порушення банками прав та законних інтересів вкладників, вимог щодо розкриття інформації про систему гарантування вкладів фізичних осіб Фонд розпочинає провадження по справі відповідно до Положення про порядок накладення адміністративно-господарських санкцій Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

За порушення вимог Порядку до банків можуть бути застосовані санкції, визначенні ст. 33 Закону "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Крім цього, внесено зміни до Положення про порядок накладення адміністративно-господарських санкцій Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Положення про порядок інформування громадськості про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Opredelen-poryadok-osushhestvleniya-FGVFL-zashhity-prav-i-interesov-vkladchikov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!