Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Міграційна служба готується до видачі ID-паспортів

20 липня 2016 р.

Минулого тижня парламент підтримав Закон, який дозволяє організувати масову видачу паспортів-карток всім громадянам України. І хоча Закон ще не підписаний П.Порошенко, міграційна служба почала підготовку до видачі нових документів.
Все це обговорювалося на засіданні колегії Державної міграційної служби за участю керівників структурних підрозділів центрального апарату та керівників територіальних органів служби.
Зміни, які містяться в новому законі, дозволять видавати нові паспорти з 14 років, перший паспорт буде видаватися безкоштовно, як і раніше.
Серед основних переваг закону називають внесення в чіп електронного цифрового підпису, реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також збільшення кількості місць, де буде проходити оформлення біометричних документів за рахунок надання необхідних повноважень центрам надання адмінпослуг (ЦПАП).
Головним питанням, яке слід вирішити до вступу в силу закону, - це встановлення захищених каналів зв'язку і устаткування для оформлення документів в підрозділах ГМС. На сьогоднішній день таким обладнанням забезпечено тільки 330 з близько 600 підрозділів, проте міграційна служба вже оголосила тендер на закупівлю обладнання через систему державних закупівель PROZORRO.
Крім того, обговоривши досвід застосування електронної черги для обслуговування громадян в підрозділах міста Києва, було вирішено ввести її у всіх областях України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Migracionnaya-sluzhba-gotovitsya-k-vydache-ID-pasportov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!