Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

«M.E.Doc»: імпорт з бухпрограм ПН/РК, складених до 01.04.16 за новою версією

18 квітня 2016 р.

Пропонуємо Вашій увазі інформацію про нову податкову накладну та додатках до неї, з акцентами на наступних моментах:
1. Додаткові поля розробника.
2. Імпорт НН / РК з облікових систем.
3. Чи збігатися ПІБ людини, яка склала податкову накладну, з ПІБ людини, що накладає на цей документ ЕЦП?

Додаткові поля розробника
Розробники програми «M.E.Doc» постійно вдосконалюють свій продукт відповідно до вимог законодавства та побажаннями користувачів. Орієнтуючись на зручність роботи в програмі, розробник може вводити в форми додаткові поля. Так, в форми ПН / РК розробником були введені такі додаткові поля:

  • «Податкові зобов'язання»;
  • «Податковий кредит»;
  • «Кас. метод »;
  • «ЄДРПОУ покупця»;
  • «Згідно з рахунком-фактурою»;
  • «Вид цивільно-правового договору».

Поля «Згідно з рахунком-фактурою» та «Вид цивільно-правового договору» були розроблені і введені для зручності користувачів, які ведуть облік пов'язаних документів в розрізі договорів і рахунків-фактур.
Звертаємо вашу увагу на два важливих моменти: дані поля не порушують формати, затверджені контролюючими органами, а реалізована форма повністю відповідає законодавчим актам, поля розробника не друкуються в паперовому вигляді, не експортуються в xml (не потрапляють в ДФС), не обов'язкові для заповнення, тому не підлягають коригуванню в разі неправильного заповнення.

Користувачам програми «M.E.Doc» надана можливість імпорту з бухгалтерських програм податкових накладних / розрахунків коригування, складених до 01.04.2016 р за новою версією. Детальніше з цією інформацією можете ознайомитися в матеріалі: Описи XML-структури первинних документів. Відповідно до даної структурі необхідно налаштувати експорт/імпорт первинних документів з програми, яка була використана для їх створення.
Хочемо нагадати, що при імпорті НН / РК з облікових систем дані будуть завантажуватися відповідно до значень, які були експортовані.

Чи повинно збігатися П.І.Б. людини, яка склала податкову накладну, з П.І.Б. людини, що накладає на цей документ ЕЦП?
Головне питання: з урахуванням встановлених правил заповнення та реєстрації податкових накладних ЕЦП, яка накладається на податкову накладну при її реєстрації в ЄРПН, і ініціали та прізвище особи, яка склала податкову накладну, повинні належати одній особі, якій делеговано право підпису податкових накладних? Детальну відповідь на це питання можна знайти в Листі ДФС Про порядок заповнення ПН та реєстрації їх у ЄРПН від 17.03.2016 № 5889/6 / 99-99-19-03-02-15. Таким чином, невідповідність електронного цифрового підпису, яка накладається на податкову накладну при її реєстрації в ЄРПН, з ініціалами і прізвищем особи, яка склала податкову накладну, не може бути єдиною підставою для невизнання податкового кредиту за такою податковою накладною.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/MEDoc-import-iz-buxprogramm-NNRK-sostavlennyx-do-01042016-po-novoj-versii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!