Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Осіб, які незаконно отримують соцдопомогу, зобов`яжуть її повернути

2 березня 2016 р.

Відомство планує провести верифікацію субсидій ЖКГ, допомоги малозабезпеченим родинам та щомісячної допомоги внутрішньо-переміщеним особам.
Осіб, які незаконно отримують соціальну допомогу від держави, зобов'яжуть повернути її. Про це в ході презентації проекту Міністерства фінансів щодо верифікації соціальних виплат та пенсій повідомив начальник Управлiння верифiкації та монiторингу виплат міністерства фінансів України  Андрій Рязанцев.
"Що стосується відповідальності, то у випадку наявності фактів, які свідчать про те, що допомога була отримана безпідставно, згідно чинного законодавства передбачено її повернення", - сказав він та додав, що не повертатиметься допомога на дітей, вона буде лише призупинена.
Кримінальна відповідальність передбачена у випадку, якщо особи організовують схеми з отримання виплат в обхід законодавства.
"Безумовно, якщо людина на неіснуючих людей випише 50 допомог соціальних, то напевно вона буде згідно чинного законодавства нести якусь кримінальну відповідальність. На сьогоднішній день прямо передбачена норма закону є лише по допомогах чорнобильців за видане безпідставне посвідчення",- додав він.
На даний момент Мінфін планує провести верифікацію субсидій ЖКГ, допомоги малозабезпеченим родинам та щомісячної допомоги внутрішньо-переміщених осіб.
Процес верифікації триватиме до 1 липня. Уже розпочато перевірку щодо наявності підстав з отримання допомоги внутрішньо-переміщеними особами.
За словами Рязанцева, найбільше випадків з незаконно отриманою допомогою для переселенців було виявлено у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та на лінії зіткнення.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у результаті верифікації соціальних виплат уряд планує зекономити 5 мільярдів гривень у 2016 році.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Lic-kotorye-nezakonno-poluchayut-socpomoshh-obyazhut-ee-vernu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!