Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Куди поїхав цирк, або як ведмедю кордон перетинати?

6 березня 2013 р.

Атракцiони, пересувнi цирки, пересувнi звiринцi та пересувнi театри (код товару згiдно з УКТЗЕД 9508 10 00 00) не включені до Перелiку товарiв, що пiдлягають державному контролю (у т. ч. ПДК) у разi перемiщення їх через митний кордон України
Живi тварини як предмет допомiжного обладнання включаються до товарної позицiї 9508 за умови їх подання разом з цими атракцiонами та як їх складовi частини, незважаючи на те, що, будучи поданими окремо, цi тварини включаються до iнших товарних позицiй УКТЗЕД. 
Причому, при митному оформленні зазначених товарiв необхiдно враховувати, що: 

  • тварини є об`єктами державного ветеринарно-санiтарного контролю та нагляду; 
  • нормативно-правовими актами України запроваджені окремi заборони щодо ввезення живих тварин на територiю України незалежно вiд того, в який спосiб та для яких цiлей вони ввозяться; 
  • вiдповiдно до Перелiку живi тварини пiдлягають ветеринарно-санiтарному контролю при перемiщеннi через митний кордон України. 

Таким чином, усi без виключення живі тварини, що перемiщуються через митний кордон України, підлягають ветеринарно-санiтарному контролю, без проведення якого неможливе завершення митного оформлення таких товарiв.

Лист Держмитслужби від 21.02.13 р. № 11.1/3-16.3/1736-ЕП.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!