Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Хто платник "паливного" акцизу у договорах про сумісну діяльність?

11 квітня 2016 р.

У листі ДФС від 30.03.16 р. № 6910/6/99-99-21-05-15 податківці роз’яснили, хто є платником акцизного податку з реалізації пального у договорах про спільну діяльність.
Так, платником акцизного податку з реалізації пального є юрособа, яка виконує функції уповноваженої особи по договору про спільну діяльність - один з учасників такого договору, на якого згідно з його умовами покладено обов’язок нарахування, утримання та внесення податків і зборів до бюджету з єдиного поточного рахунку спільної діяльності.
Саме юридична особа, що є уповноваженою особою договору про спільну діяльність, повинна подавати заяву за формою № 1-АКП.
Звертаємо увагу, що пунктом 231.1 ПКУ обов’язковим реквізитом акцизної накладної визначено код ЄДРПОУ (для юросіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізосіб) особи, що реалізує пальне, та отримувача пального.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kto-platelshhik-toplivnogo-akciza-v-dogovorax-o-sovmestnoj-deyatelnosti.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!