Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Контролюючий орган не надіслав ППР з податку на нерухомість: чи буде відповідальність за несплату?

11 липня 2016 р.

Відповідно до підпункту 266.7.1 пункту 266.7 статті 266 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ від 02.12.10 р. №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової та/або нежитлової нерухомості виходячи з бази оподаткування та відповідної ставки податку.
Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком) (підпункт 266.7.2 пункту 266.7 статті 266 Кодексу).
Якщо сума грошового зобов’язання розраховується контролюючим органом, платник податків не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання і має право оскаржити зазначену суму у порядку, встановленому Кодексом (пункт 54.5 статті 54 Кодексу).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kontroliruyushhij-organ-ne-napravil-NUR-po-nalogu-na-nedvizhimost-budet-li-otvetstvennost-za-neuplatu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!