Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Консультація з питань акцизного складу та порядку реалізації залишків пального

23 листопада 2016 р.

ДФС у листі від 15.11.2016 № 24582/6/99-99-12-03-03-15 надала податкову консультацію з питань акцизного складу та порядку реалізації залишків пального.
У разі наявності у платника податку обсягів залишку пального, щодо яких не може бути збільшено показник (∑АНакл), такі обсяги повинні при реалізації пального заноситись у СЕАРП після сплати акцизного податку та оформлення заявок на поповнення обсягу залишку пального.
Одним із показників формули, за якими відбувається збільшення обсягу пального, що може бути реалізовано платником, є „∑ЗаявкиПоповн” – загальний обсяг пального за оформленими та зареєстрованими в СЕАРП заявками на поповнення обсягу залишку пального, із списанням з поточного рахунку на електронний рахунок, відкритий платником податку в Казначействі, грошових коштів сплаченого акцизного податку в бюджет, рівних сумі акцизного податку для відповідного обсягу пального.
Отже, СЕАРП поширюється на осіб, які здійснюють реалізацію пального, а тому при здійсненні таких операцій суб’єкт господарювання має бути зареєстрований платником акцизного податку з реалізаціїї пального та подавати податкову звітність.
Розпорядником акцизного складу є всі особи, які реалізують пальне в Україні, а приміщення, в якому вони провадять свою господарську діяльність з пальним, – акцизний склад.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Konsultaciya-po-voprosam-akciznogo-sklada-i-poryadke-realizacii-ostatkov-topliva

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!