Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

«Кращий бухгалтер України» – конкурс, який зміцнює престиж професії та дає поштовх до нових перемог!

6 вересня 2017 р.

Конкурс «Кращий бухгалтер України» уже став хорошою щорічною традицією. Тому зі стартом конкурсу 2017 року ми вирішили поговорити з учасниками минулих років – Алфьоровою Юлією (2015 рік) і Сагайдак Лесею (2016 рік), які ввійшли в топ-10 переможців, і дізнатися, що привело їх до участі в конкурсі і як це вплинуло на їх подальше життя та кар'єру.

– Чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі?
Юлія
: У мене завжди було бажання розвиватися й удосконалюватися. За спеціальністю я почала працювати з 1999 року. Останні 11,5 років працюю на підприємстві, куди прийшла на посаду головного бухгалтера. За цей час моя активна позиція і прагнення зростати професійно були неодноразово підтримані керівництвом компанії. У результаті я отримала Сертифікат бухгалтера-практика CAP і Диплом з міжнародної фінансової звітності (ДипИФР). Про конкурс «Кращий бухгалтер України» я дізналася в 2015 році вже на посаді заступника директора з економіки.
Леся: Моя кар'єра в бухгалтерії розпочалася трохи пізніше, у 2004 році. Починала я з рядового бухгалтера, зараз посідаю пост фінансового директора. Про конкурс дізналася в 2016 році. На участь зважилася, щоб спробувати свої сили, дуже люблю змагальний момент. Крім того хотіла підтвердити свої знання, оскільки розуміла, що багато досягла в професії.

– Які емоції були під час участі?
Юля
: Емоції були тільки позитивними. Коли пройшла перший етап, з'явився божевільний азарт. Проходження другого етапу додало сил. Але головною емоцією, звичайно ж, стало написання в рамках конкурсу роботи. Під час написання дізналася для себе багато нового, що в подальшому не раз знадобилося в роботі.
Леся: Повністю згодна з Юлею, емоції були божевільними, азарт неймовірний. Крім того, заряд позитива та бадьорості впливає не тільки на учасників конкурсу. Духом змагання перейнявся також увесь мій колектив. Усі хвилювалися за мене, постійно мониторили ситуацію. Кожен ранок починався з обговорення конкурсу та моїх рейтингів. Це чудово мотивує.

– Як вплинув конкурс на Ваше життя та подальшу кар'єру?
Леся
: Саме участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України» та отримання такої престижної нагороди підштовхнули до активних дій. Як людині азартній, захотілося додати нові нагороди на стіну у своєму кабінеті, а також продовжувати зростати професійно. У результаті зараз я закінчую здачу іспитів на Сертифікат бухгалтера-практика CAP.
Юля: Згодна, участь і перемога в такому престижному конкурсі дає сили для подальших звершень, а також додаткову впевненість у собі. Це дуже допомагає в роботі, окриляє. Тепер, крім основної роботи, я проводжу семінари для бухгалтерів, пробую свої сили в написанні статей на бухгалтерські теми. Цього року мене запросили до складу журі конкурсу, за що дуже вдячна організаторам.

– Що побажаєте учасникам 2017 року й тим, хто не зважився на участь у конкурсі?
Леся
: Зважитися на участь у цьому конкурсі потрібно однозначно! Участь – це свого роду вихід із зони комфорту. А це дуже важливо, і не тільки в нашій професії. По собі знаю, коли довгий час працюєш у якійсь сфері, у моєму випадку, у бухгалтерській, з'являється свій певний ритм життя та роботи, якийсь комфорт і стабільність. А конкурс тебе буквально виштовхує із цієї зони. І це дуже важливо. При цьому здобуваєш упевненість у собі, а головне – розуміння своїх сильних і слабких сторін, свою конкурентоспроможність. І не шукайте виправдання у відсутності часу та завантаженні на роботі, повірте, ви здивуєтеся тому, скільки часу у вас знайдеться.
Юля: Уважаю, взяти участь у такому конкурсі повинен кожний бухгалтер, який любить свою професію. Це колосальний досвід і, дійсно, струс для організму. А головне, конкурс не тільки дає можливість підвищити свою кваліфікацію. Це свого роду перезавантаження, переродження. І не треба боятися. Скажіть самі собі: «Ні сумнівам!» і сміливо реєструйтеся. Крім того, це ж так круто – виступити із трибуни в Міністерстві фінансів під час нагородження. Подумайте ще раз, коли ще випаде така можливість.


Щоб зареєструватися для участі в конкурсі, необхідно зробити всього п'ять кроків:

  1. Зайдіть на сайт www.ua-award.uteka.ua.
  2. Вивчіть умови конкурсу.
  3. Натисніть на кнопку «Реєстрація».
  4. Пройдіть пробне тестування безплатно.
  5. Сплатіть реєстраційний внесок.

[d3860]

[v3861]

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!