Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кількість планових перевірок скорочено на 10 %

22 серпня 2016 р.

У січні – липні 2016 року підрозділами аудиту було проведено 2,3 тис. планових перевірок. Це на 0,3 тис., або на 10 відс. менше, ніж за відповідний період минулого року.
Однак, робота аудиту направлена і на скорочення кількості позапланових перевірок (проведено на 30 відс. менше, ніж за відповідний період минулого року) та кардинальне зменшення зустрічних звірок (менше на 70 відсотків).
Акцент у роботі аудиторів посилено на якісний відбір до перевірок лише ризикових суб’єктів господарювання та забезпечення доказовості виявлених порушень в ході планових перевірок (комплексність охоплення питань і періодів). Зокрема, із донарахованих 15 млрд. грн. грошових зобов’язань майже половину задокументовано плановими перевірками.
Із донарахованих сум узгоджено платниками податків  3,7 млрд. гривень.
Найбільша сума донарахованих платежів – зобов’язання по декларуванню податку на прибуток (6,5 млрд. грн.) та ПДВ (6,4 млрд. гривень).
Поряд з цим, за результатами перевірок з питань дотримання суб’єктами господарювання вимог валютного законодавства донараховано понад 1,1 млрд. грн. пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, 0,3 млрд. грн. податку на прибуток з іноземних юридичних осіб, за порушення законодавства з питань митної справи 0,7 млрд. грн. грошових зобов’язань.
Стосовно позапланових перевірок слід зазначити, що у більшості випадків рішення щодо їх проведення не залежать від ініціативи контролюючих органів. Так, за 7 місяців поточного року майже 60 відс. позапланових перевірок (5,9 тис.) проведено у зв’язку з ліквідацією суб’єктів господарювання, отриманням рішень суду, на звернення платників податків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kolichestvo-planovyx-proverok-sokrashheno-na-10-

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!