Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кого не перевірятимуть у 2017 році

14 березня 2017 р.

Термін дії обмежень на проведення перевірок платників податків ДФС та її територіальними органами, установлених п. 3 Прикінцевих положень Закону від 28.12.14 р. № 71-VIII, на 2017 рік не продовжено.
Разом з тим, Законом від 03.11.16 р. № 1726-VII щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, на період проведення АТО забороняється проведення перевірок органами ДФС суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.
Заборона на проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання (у т. ч. проведення перевірок органами ДФС) поширюється також на суб’єктів господарювання, які здійснили держреєстрацію зміни місцезнаходження з території проведення АТО на територію, підконтрольну Україні, і які втратили первинну документацію щодо здійснення ними госпдіяльності на території та в період проведення АТО.
При цьому після подання до контролюючого органу повідомлення про неможливість вивезення первинних документів до завершення АТО запроваджується мораторій на проведення будь-яких перевірок стосовно зазначених у повідомленні податкових (звітних) періодів.
Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджуються та актуалізуються Кабміном відповідно до Закону від 02.09.14 р. № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kogo-obojdut-proverki-v-2017-godu.

Новини за темою:
Хто попаде під перевірку у 2017 році.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!