Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Коли треба сплачувати кошти на нові електронні рахунки?

4 лютого 2016 р.

Чи потрібно сплачувати кошти на нові рахунки, якщо з минулого року залишилася реєстраційна сума?

Ні, не потрібно. Пояснимо детальніше.

Згідно з п. 2001.3 Податкового кодексу (далі – ПК) платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиний реєстр податкових накладних на суму податку (∑Накл), обчислену за такою формулою:

∑Накл = ∑НаклОтр + ∑Митн + 
+ ∑ПопРах + ∑Овердрафт – ∑НаклВид – 
– ∑Відшкод – ∑Перевищ,

де, зокрема, ∑ПопРах – загальна сума поповнення з поточного рахунка платника податку рахунка в системі електронного адміністрування податку, у тому числі рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ платника – сільськогосподарського підприємства, що обрав спеціальний режим оподаткування відповідно до ст. 209 ПК, зазначених у пп. «а»–«в» п. 2001.2.

Будь-якого обнулення зазначеної суми (реєстраційного ліміту) для спецрежимників з 01.01.16 р. не передбачено. У 2016 році у сільгосппідприємств з’явилося ще три додаткових електронних рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ.

Однак якщо на момент реєстрації податкової накладної зазначений ліміт перевищує суму ПДВ за такою податковою накладною, то перераховувати кошти на додаткові рахунки не потрібно, навіть якщо така реєстраційна сума була сформована в минулому році. 

Джерело: "БАЛАНС-АГРО", 2016, № 6.

Новини за темою:
ПДВ-звітність за січень 2016 року – по новій формі
З 1 лютого діють нові форми звітності з ПДВ
Нова форма податкової накладної – з 1 квітня 2016 року

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!