Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Коли фіскальний орган вилучає готівку з каси без згоди керівника

22 серпня 2016 р.

Відповідно до ст. 95 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ (далі – ПКУ) контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Зауважимо, що стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.
Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 95.4 ст. 95 ПКУ).
Довідково: Порядок стягнення готівки, яка належить платникові податків, у рахунок погашення його податкового боргу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. №1244.

Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Джерело:  https://uteka.ua/ua/publication/Kogda-fiskalnyj-organ-izymaet-nalichnost-iz-kassy-bez-soglasiya-rukovoditelya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!