Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Які управління юстиції вже позбавлені права реєстувати бізнес та нерухомість?

7 квітня 2016 р.

У зв'язку з децентралізацією продовжується передача реєстраційних функцій в окремих регіонах від підрозділів Мін'юсту місцевій владі.
На сьогодні низка районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення Волинської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Рівненської та Чернівецької областей повідомили про інституційну готовність здійснювати повноваження у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
У зв'язку з цим відпала потреба у здійсненні цих повноважень органами юстиції на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.
За пропозицією Мін'юсту розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.03.16 р. № 237-р вирішено припинити надання утвореними Мін'юстом органами державної реєстрації адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців окремими органами юстиції, а саме: Іваничівським, Турійським районними та Ковельським міськрайонним управліннями юстиції Волинської області, Апостолівським, Васильківським, Криворізьким, Межівським, Петропавлівським, Покровським, Солонянським, Софіївським районними управліннями юстиції Дніпропетровської області, Бобринецьким, Маловисківським, Новгородківським, Новомиргородским, Олександрівським районними управліннями юстиції Кіровоградської області, Бучанським міським управлінням юстиції Київської області, Врадіївським, Жовтневим районними управлінням юстиції Миколаївської області, Березнівським, Володимирецьким, Гощанським, Демидівським, Дубровицьким, Зарічненським, Корецьким, Костопільським, Млинівським, Острозьким, Радивилівським, Рокитнівським, Сарненським районними та Дубенським міськрайоннним управліннями юстиції Рівненської області, а також Новодністровським міським та Путильським районним управліннями юстиції Чернівецької області.
Нагадаємо, що відповідно до змін в законодавстві, передбачено поступову передачу місцевим органам влади, органам місцевого самоврядування повноважень у сферах державної реєстрації по мірі їх готовності здійснювати зазначені повноваження.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kakie-upravleniya-yusticii-uzhe-lisheny-prava-registrirovat-biznes-i-nedvizhimos.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!