Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Які спеціальності будуть затребувані влітку

19 травня 2016 р.

Сезонний тренд існує, він досить стійкий - як по професійних сферах, так і за географічними регіонами.
Лідером за приростом сезонних вакансій квітень до січня стали робочі спеціальності - їх кількість за чотири місяці збільшилася на 63 %.
На 57 % збільшилася кількість будівельних вакансій. На третьому місці з 50 % приростом вакансій виявилася сфера гостинності.
Причому в прирості активно взяли участь і регіони такі, як: Одеса і приморські області - Миколаївська, Запорізька та Херсонська.
Якщо говорити про триваліші перспективи - наприклад, приріст за рік, то трійка лідерів зазнає змін: на першому місці як і раніше робочі спеціальності, але на друге місце висуваються фахівці в сфері адміністративного персоналу, а на третє - виробничі компанії.
Регіональні особливості сезонних вакансій не обіцяють особливих сюрпризів - і в 2015, і в 2016 роках приморські області - Херсонська і Запорізька - лідирували за кількістю сезонних вакансій. Втім, приріст Тернопільській області в 2015 році, в році нинішньому обернувся провалом. Як і в Черкаській, Чернігівській та Львівській областях. Зате в цьому році ситуація покращилася в Івано-Франківській, Волинській та Кіровоградській областях. Хоча середнє зростання і в минулому, і в поточному роках склав 56 %.
Сезонний тренд існує, він досить стійкий - як по професійних сферах, так і за географічними регіонами. Для кандидатів, які бажають підробити, відкриті безліч вакансій в різних сферах, але найбільше їх в будівництві, робочих приробітку і в сфері гостинності. Для багатьох приробіток може співпасти з перебуванням на море, що може означати поєднання приємного з корисним.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kakie-specialnosti-budut-vostrebovany-letom.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!