Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Які документи необхідні працівникам підприємств для отримання статусу учасника бойових дій?

27 листопада 2014 р.

Для надання статусу учасника бойових дій працівникам підприємств, установ, організацій керівники цих підприємств, установ та організацій у місячний строк після завершення особами виконання завдань АТО подають на міжвідомчу комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі - міжвідомча комісія) на кожну особу окремо довідки за формою згідно з додатком 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення та інші документи, які є підставою для надання особам статусу учасника бойових дій (далі – Порядок).

На розгляд міжвідомчої комісії виносяться матеріали, до яких на кожну особу долучені наступні документи:

1. Довідка за формою згідно з додатком 2 до Порядку (оригінал) із зазначенням районів АТО, у яких особа брала безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення.

2. Витяг з наказу Антитерористичного центру при СБУ про залучення підприємства, установи, організації або окремих працівників до виконання завдань АТО в районах її проведення.

3. Інші документи із зазначених у п. 4 Порядку, що підтверджують виконання завдань АТО в районах її проведення або направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в АТО в районах її проведення.

4. Заява особи про надання статусу учасника бойових дій із зазначенням місця її проживання.

5. Згода на збір та обробку персональних даних за формою, що додається (додаток 1).

6. Копія сторінок 1 і 2 та розділу "Місце проживання" паспорта особи.

7. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особі.

8. Інформаційна картка особи, яка брала участь в АТО, за формою, що додається (додаток 2).

У посвідченнях про відрядження, маршрутних листах, товарно-транспортних накладних тощо відмітки про місце перебування особи у відрядженні (населений пункт, підпис та печатка) мають підтверджувати факт перебування особи безпосередньо в районах проведення АТО.

Копії документів, що надаються мають бути завірені підписом керівника підприємства, установи, організації та печаткою.

Надані відомості про особу будуть внесені до єдиного реєстру учасників АТО.

Також слід зауважити, що згідно з п. 2 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, підставою для надання ветеранам війни пільг і компенсацій є відповідне посвідчення, що підтверджує їх статус.

Посвідчення учасника бойових дій і відповідний нагрудний знак, видають органи соціального захисту населення за місцем їх реєстрації.

Лист ДСУ у справах ветеранів та учасників АТО від 21.11.14 р.

 

Новини за темою:

Як працівнику отримати посвідчення учасника бойових дій?

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!