Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як внести зміни до річної прибуткової декларації, що пов`язані з уточненням показників фінзвітності?

3 березня 2016 р.

ДФС у листі від 04.02.2016 р № 2335/6 / 99-99-19-02-01-15 надала роз'яснення щодо відображення у податковій звітності з податку на прибуток 2015 року скоригованих даних фінансової звітності.
Внесення змін до задекларованих показники податкової звітності в зв'язку з уточненням показників фінансової звітності можливо здійснити в порядку, передбаченому ст. 50 ПКУ:
• надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі 3% від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;
або
• відобразити суму недоплати у складі декларації з податку на прибуток, яка подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу в розмірі 5% від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання по цього податку (п. 50.2 ПКУ).
Можна скористатися і нормами п. 46.4 ПКУ: представити доповнення до податкової декларації в довільній формі з відповідними поясненнями мотивів представлення. Для цього в спеціально відведеному місці податкової декларації робиться відповідна відмітка. У цьому випадку додаток до декларації буде вважатися її невід'ємною частиною.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kak-vnesti-izmeneniya-v-godovuyu-pribylnuyu-deklaraciyu-svyazannye-s-utochneniem-pokazatelej-finotchetnosti.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!