Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як збільшувати прибуток компанії, коли ринок скорочується?

24 травня 2013 р.

Цього року Всеукраїнський бухгалтерський конгрес має відмінну особливість - вперше почне роботу секція для керівників компаній.
 
Останнім часом економічний хаос і фінансова криза продемонстрували одну річ: власники компаній більше не можуть розраховувати на великодушність банків.

Часи легкодоступних кредитів закінчилися, а стратегія розширення бізнесу за рахунок створення боргів, як показує практика, дуже небезпечна.

Тому наступне правило має застосовуватися суворіше, ніж будь-коли: БУДЬТЕ СИЛЬНИМИ  І НЕЗАЛЕЖНИМИ У ГАЛУЗІ ФІНАНСІВ.

Дізнайтеся про те, як це правило використовувати у своїй компанії на майстер-класі відомого міжнародного бізнес-консультанта Патріка Валтена «Управління фінансами, про яке, на думку банкірів, вам не слід було б знати».


Під час майстер-класу ви дізнаєтесь:
• як не потрапити в пастку фінансової залежності від банків або кредиторів;
• як не відмовитися від ідеї розширення через брак грошових вливань;
• як заробляти, а не зводити кінці з кінцями.

Протягом 2 днів Патрік Валтен буде ділитися секретами успіху, які змусять Вас задуматися про те, що робити з надлишком грошей, який у вас з`явиться після того, як ви застосуєте знання, отримані на цьому майстер-класі.

Про ведучого:
Патрік Валтен - відомий міжнародний консультант і тренер, власник і голова правління «U-MAN Бельгії» - найбільшої в Європі компанії, що надає навчання та консультації з технології управління.
Патрік Валтен має ступінь МВА [магістр ділового адміністрування] американського університету Південної Кароліни в області людських ресурсів.
Навчив більше 100 000 бізнесменів у 25 країнах світу.
Клієнтами Патріка стали такі великі корпорації, як Ford Motors, GM Motors, BMW, Renault, Mercedes, Toyota, Motorola, IBM, Canon і ін.

Крім того, всіх чекають додаткові бонуси:
- Знаменитий семінар Патріка Валтена на тему «ЯК БУТИ ЗДОРОВИМ, ГАРНИМ І БАГАТИМ»;
- ГОЛОВНІ ДАНІ ПРО МОТИВАЦІЮ від компанії «PERFORMIA».

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!