Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як правильно вчинити, якщо до кінця року не вистачить коштів на проведення індексації?

26 червня 2015 р.

На сьогодні у зв’язку з інфляційними процесами суми індексації доходів працівників сягають значних розмірів. За прогнозами, коштів, передбачених у кошторисі, на проведення індексації до кінця року не вистачить. Керівником нашої установи було прийнято рішення видати наказ приблизно такого змісту: «Ураховуючи що наприкінці 2014 року, коли складався проект кошторису на 2015 рік, нами не могли бути передбачені інфляційні процеси, що виникли в країні у 2015 році та спричинили стрімке зростання сум індексації, в установі склалася ситуація, коли, за прогнозами, виділених на період до кінця року бюджетних асигнувань не вистачить на виплату працівникам індексації в повному розмірі. У зв’язку з викладеним НАКАЗУЮ: 1. Виплати індексації заробітної плати починаючи із зарплати за липень проводити в розмірі 50% від належних до виплати сум. 2. У разі виділення додаткових асигнувань у цьому чи наступному бюджетному періоді провести остаточний розрахунок із працівниками за невиплаченими сумами індексації». Чи можна видати такий наказ?
Зрозуміло, що в наведеній ситуації установі складно, не виходячи за межі виділених відповідно до кошторису бюджетних асигнувань, не допустити порушення вимог законодавства про обов’язковість проведення індексації доходів працівників.
Про те, що такі виплати є обов’язковими, ми не раз зазначали у своєму виданні, спираючись на законодавчі документи, серед яких Закон від 05.10.2000 р. № 2017-III «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії». Статтею 18 цього Закону передбачено надання державних гарантій щодо індексації доходів населення з метою підтримання достатнього життєвого рівня громадян та купівельної спроможності їх грошових доходів в умовах зростання цін.
Крім того, ми не раз наголошували на висновку Вищого спеціалізованого суду із розгляду цивільних і кримінальних справ (лист від 07.05.13 р. № 708/0/4-13), згідно з яким індексація є складовою зарплати, що підтверджено Інструкцією із статистики заробітної плати, затвердженою наказом Держкомстату від 13.01.04 р. № 5. Тому в разі порушення законодавства про оплату праці в частині виплати індексації працівник має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому суми індексації зарплати без обмеження будь-яким строком.

Більш детально див. «Баланс-Бюджет» № 26, який виходить з друку 30.06.15 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!