Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін схвалив законопроект про спрощення бухобліку

10 серпня 2015 р.

Вимоги до бухгалтерського обліку можуть бути спрощені. Відповідний проект закону, розроблений Міністерством фінансів, схвалив Кабінет міністрів, написала на своїй сторінці в Facebook замміністра фінансів Олена Макеєва.

«Що це дасть підприємствам? Скорочення переліку вимог до оформлення первинної документації, зменшення кількості часу бухгалтера на ведення обліку, підвищення позиції в рейтингу Doing Business», - зазначає заступник міністра.

Законопроект визначає, що рахунок-фактура стане первинним документом, оскільки підтверджує здійснення господарської операції.

У законопроекті Кабмін пропонує встановити європейські критерії класифікації підприємств. Зокрема, до мікропідприємствам будуть ставитися компанії з такими показниками (на річну дату складання фінансової звітності за попередній рік): сукупною вартістю активів - до 350 тисяч євро, чистим доходом від продажу продукції - до 700 тисяч євро, середній кількістю співробітників - до 10 осіб .

Для малих підприємств вартість активів повинна складати до 4 млн євро, чистий дохід до 8 млн євро, кількість співробітників - до 50.

Для середніх підприємств ці показники повинні становити відповідно до 20 млн євро, до 40 млн євро і до 250 співробітників, а при більш високих показниках підприємства будуть ставитися до великих.

 

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-sxvaliv-zakonoproekt-pro-sproshhennya-buxobliku-8505

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!