Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Вивчення мінливого «податкового пейзажу» у Запоріжжі

28 січня 2015 р.

Видання «Баланс» – вірний путівник у вивченні мінливого «податкового пейзажу» на семінарах Всеукраїнського бухгалтерського клубу в Запоріжжі

23 січня громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за підтримки аудиторської фірми «Капітал» провела в м. Запоріжжі семінар, на якому зібралося близько 130 бухгалтерів – передплатників видань ВКК «Баланс-клуб».
Голова Запорізького обласного осередку громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Нефедова І. Л. відкрила семінар і розповіла про те, як редакції «Баланс-Клубу» планують захистити своїх передплатників від податкових потрясінь 2015 року.
Вступну частину продовжили партнери ВБК – представники Центру сертифікованого навчання «Проком» фірми «1С». Вони презентували програму електронного обміну документами та вручили подарунки всім учасникам семінару.
На цій хорошій нотці й почалася основна частина заходу. Учасники семінару разом із директором аудиторської фірми «Капітал» Дедюрою І. Р. відправилися вивчати вічно мінливий «податковий пейзаж», і вірним путівником на нелегкому шляху їм служив один із найбільш затребуваних випусків видання «Баланс» - № 5-6.
Незважаючи на те що в листопаді - грудні минулого року ми провели ряд тематичних семінарів і разом підготувалися до 1 січня 2015 року, запитань у бухгалтерів щодо застосування нового законодавства на практиці залишилося багато і актуальність теми семінару щодо змін у податковому законодавстві не знизилася. На семінарі понад три години тривав розгляд таких актуальних питань:

  1. Податкова реформа-2015.
  2. Система електронного адміністрування ПДВ-2015.
  3. Зміна ставок і порядку утримання ЄСВ, зміни в ПДФО та військовому зборі.
  4. Новини щодо використання РРО.

На семінар з`їхалися бухгалтери з усієї Запорізької області. У залі панувала тепла та дружня атмосфера.

Ірина НЕФЕДОВА,
голова Запорізького обласного осередку
громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»
zp@b-club.com.ua

[i2093]

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!