Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Змінено вартість товарів (послуг) при постачанні неплатнику ПДВ: розрахунок коригування

5 серпня 2016 р.

Чи має право постачальник товарів/послуг скласти розрахунок коригування до податкової накладної, яка складена при постачанні товарів/послуг неплатнику ПДВ, у разі зміни вартості товарів/послуг?

Розрахунки коригування, складені платником податку до податкових накладних, що не видаються отримувачу, підлягають реєстрації в ЄРПН таким платником податку.
Якщо після постачання товарів/послуг неплатнику ПДВ здійснюється зменшення суми компенсації їх вартості, розрахунок коригування може бути складений лише при поверненні раніше поставлених товарів у власність постачальника з наданням отримувачу повної грошової компенсації їх вартості. 
Якщо відбувається збільшення суми компенсації на користь платника податку - постачальника, то постачальник складає розрахунок коригування та збільшує суму податкових зобов’язань за результатами податкового періоду, протягом якого був проведений такий перерахунок.
Про це повідомили податківці у ЗІР, категорія 101.07.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Izmenena-stoimost-tovarov-uslug-pri-postavke-neplatelshhiku-NDS-raschet-korrektirovki

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!