Бухгалтерія – це любов!

(056) 370-44-25

Історія

Компанія «Баланс-Клуб» – це національна компанія, яка з моменту свого створення визначила своєю місією cистематичне поширення знань у суспільстві щодо бухгалтерського обліку, податкової політики і права. Було вирішено орієнтувати всю діяльність компанії на розвиток економіки держави, установлення економічного й соціального балансу в суспільстві, а також підняття престижу професії бухгалтера. Однїєю з основних дій, виконуваних для досягнення цих цілей, стала публікація та розповсюдження журналів «БАЛАНС» і книг із бухгалтерського обліку та оподаткування. Починаючи з 1991 року, ми докладаємо всіх зусиль, щодо суворого дотримання нашої місії. Незалежні експерти визнають, що наша діяльність сприяла процвітанню понад 80 % українських підприємств.
Головний офіс компанії та редакції всеукраїнського бухгалтерського журналу «БАЛАНС» та «Бібліотеки «Баланс» знаходяться в Дніпропетровську, а по всій Україні – у Львові, Донецьку, Запоріжжі, Сімферополі, Полтаві, Миколаєві, Вінниці, Одесі, Харкові, Хмельницькому, Сумах, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Рівному, Луцьку, Кіровограді, Івано-Франківську, Житомирі – працюють представники, які допомагають нам збирати свіжі дані про актуальні проблеми бухгалтерів з усіх регіонів країни.
У Києві знаходяться редакції журналів «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» та «БАЛАНС-АГРО», а також спеціальна Київська редакція з неврегульованих питань, завдяки самовідданій роботі співробітників якої вже встановлені й успішно розвиваються партнерські відносини з державними органами влади (Верховна Рада, КМУ, Державна податкова адміністрація України (ДПАУ), а також усіма профільними міністерствами й відомствами. По суті зусиллями цієї редакції поступово налагоджується позитивна і плідна співпраця між усім бухгалтерським співтовариством і законотворцями.
Для того щоб мати можливість задіяти реальні важелі впливу на ситуацію, що склалася, представники компанії «Баланс-Клуб» увійшли до складу Громадських колегій:
• при комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики (керівництво підкомітетом із питань податку на додану вартість із боку громадськості; членство в підкомітетах із питань податку на прибуток підприємств та з питань оподаткування фізичних осіб);
• при Державній податковій адміністрації України (членство у складі постійно діючої комісії з питань методології оподаткування).

Передісторія
Усе починалося з кризи. У 1991 році багато інженерів, економістів, учителів були змушені змінити свою спеціальність на непросте, але більш затребуване ремесло бухгалтера. Однак знань, як і тямущих учителів, здатних охопити всю масу прийнятих нормативних документів і допомогти отримати системні знання про найдавнішу і найскладнішу професію, вкрай не вистачало. Бачучи цю катастрофічну ситуацію, розуміючи її і співпереживаючи своїм колегам, ми прийняли рішення присвятити наше життя просвітницькій діяльності. Упевненість в успіху нам давав не тільки багаторічний досвід роботи ревізорами, головними бухгалтерами, а й глибоке вивчення теорії. Насправді ми щиро вірили в те, що якщо цього не зробимо ми – не зробить ніхто. По суті весь наш бізнес почався з людського бажання допомогти, дати людям необхідні знання та подарувати їм упевненість у своїх силах. Можна перефразувати відому приказку: порятунок бухгалтерів став справою самих бухгалтерів.

Перші кроки
Разом із невеликою групою професіоналів та ентузіастів бухгалтерської справи ми реалізували свій перший проект – програму для обліку «Соло для бухгалтера з комп’ютером». Цей революційний продукт, дуже простий і зручний для ведення бухгалтерського обліку і складання звітності, став дивовижною підмогою, а іноді й чистим порятунком для тисяч підприємств по всій Україні. І, як стало зрозуміло пізніше, практично визначив долю вітчизняного бухгалтерського співтовариства.
Наступним кроком став перший в Україні постійно діючий семінар «Клуб бухгалтерів». Завдяки йому багато бухгалтерів не тільки вирішили проблему пошуку надійної, достовірної та корисної інформації, освоїли ази професії, але й стали висококласними фахівцями. Так виникло нове покоління еліти бухгалтерського обліку нашої країни.
Нарешті, щоб регулярно і гарантовано забезпечувати всіх бухгалтерів України актуальною, професійною та ретельно структурованою інформацією, в 1994 році ми створили і випустили перший тираж бухгалтерського тижневика «БАЛАНС», на той час єдиного в Україні.

Команда
Ще в далекому 1991 році ми зрозуміли, наскільки важливим компонентом нашої місії є самовідданий і щирий труд талановитих людей. На щастя, «БАЛАНС», як магнітом, притягує до себе всіх професійних, ініціативних, організованих і цілеспрямованих людей, безмежно відданих своїй справі яскравих особистостей. У результаті ми по крихтах зібрали і згуртували команду, усі учасники якої розуміють один одного з півслова, щиро люблять свою роботу і докладають всіх зусиль для досягнення спільної мети – щасливого життя всіх бухгалтерів України!

Сьогодні
Зараз компанія «Баланс-Клуб» перетворилася на потужну індустрію бухгалтерської справи, а видання «БАЛАНС» сприймається читачами, за їх власними словами, як «основний незамінний помічник», «особистий консультант» та «надійний захисник професійних бухгалтерів, юристів, керівників підприємства». Ми раді, що навіть наші конкуренти завжди дуже цінують наші досягнення і розробки, що помітно по тому, як ретельно вони їх вивчають і наполегливо намагаються копіювати. Нам подобається задавати тон, бути еталоном, на який рівняються, адже при цьому ми виконуємо своє головне призначення – даємо бухгалтерам життєво необхідні знання. Із кожним роком ми все чіткіше усвідомлюємо свою відповідальність по відношенню до наших читачів, по відношенню до держави в цілому, тому робимо все, щоб розвивати суспільство, активно просвіщати і піклуватися про тих, хто має потребу в нас.

Контроль якості матеріалів – основа праці нашої компанії
Багатьох наших читачів цікавить, як створюється наше унікальне видання. Наша «кухня» проста і складна одночасно: тут все замішане на чіткій організованості і професіоналізмі людей, які щомиті вкладають весь твій талант і сили в кожний рядок журналу «БАЛАНС».

  1. Відділ маркетингу тримає руку на пульсі. Щоб бути постачальниками по-справжньому потрібної і своєчасної інформації, ми постійно вивчаємо реальні потреби нашої аудиторії. Наші маркетологи – це скоріше бухгалтери-аналітики, які стежать не за тенденціями ринку бухгалтерських видань, а за розвитком економіки країни в цілому.
  2. Редакція розробляє плани – довгостроковий, поточний та оперативний. Це робиться для того, щоб максимально охопити всі гострі на сьогоднішній день теми і передбачити те, що буде актуальним завтра, післязавтра, через півроку. Кожен новий номер «БАЛАНСУ» – це крок уперед, еволюція – як для нашого видавництва, так і для наших читачів. Ми робимо все, щоб кожен журнал був актуальним і водночас чітко укладався в загальноосвітню систему, частиною якої він і є. Багато бухгалтерів уже давно помітили, що, читаючи «БАЛАНС», вони здобувають вищу професійну освіту, яка дуже необхідна для кар’єрного зростання.
  3. Інформаційний відділ забезпечує найсвіжішою інформацією – законодавчими актами та їх змінами, постановами КМУ, податкових служб і т. д. До речі, за публікаціями нормативних матеріалів «Баланс» посідає 1-ше місце серед інших професійних видань. Усю важливу інформацію бухгалтери та юристи можуть отримувати навіть до публікації журналу на сайті.
  4. Авторський колектив описує суть законодавчих актів простою, цікавою і доступною мовою, виокремлює головне, перетворює сухі дані в цікаві аналітичні матеріали, зручні для практичного використання. Крім того, «Баланс-Клуб» постійно публікує думки і коментарі колег і контролюючих органів. Ми використовуємо наші зв’язки з працівниками держслужб високого рангу, а вони, у свою чергу, завжди раді висловитися на сторінках шанованого фахового видання.
  5. У відділі додрукарської підготовки рукописи перетворюються на друковане видання. Тут літературні редактори остаточно виключають всі неоднозначності, структурують їх, а перекладачі здійснюють переклад (журнали виходять російською та українською мовами). Коректори вичитують тексти – граматичні помилки неприпустимі. Фахівці комп’ютерної верстки «Баланс-Клубу» збирають тексти в макет видання, а повноколірну обкладинку створюють дизайнери комп’ютерної графіки. У секторі фотонабору відбувається перетворення електронних сторінок на друковані форми за допомогою одного з найкращих фотоскладальних апаратів у світі.
  6. Друкарня – місце, де друкуються всі видання «Баланс-Клубу», у тому числі і книги «Бібліотеки «Баланс». Для того щоб забезпечити ідеальну якість поліграфії, ми використовуємо найсучасніші друкарські машини, а індивідуальна упаковка гарантує, що журнали і книги будуть доставлені адресату в найкращому вигляді.

Служіння суспільству.
Компанія «Баланс-Клуб» дивно гармонійно співіснує і успішно співпрацює з усіма організаціями та особами, які взаємодіють із нами в нашій діяльності. Ми дуже цінуємо партнерські відносини, тому стараємося їх різнобічно розвивати і зміцнювати. Об’єднуючись для реалізації нашої просвітницької місії, співробітники намагаються бути продуктивними, добросовісно служити улюбленій справі. Проводячи щорічний Конгрес, організовуючи семінари для підприємців та органів місцевого самоврядування, ми отримуємо можливість для спілкування з кращими професіоналами України, які, у свою чергу, заряджають нас енергією і натхненням. Дуже сприятливо те, що ці заходи насправді дозволяють зблизити бухгалтерів і податківців України між собою та наблизити їх до спільного розуміння законів економіки та бухгалтерського обліку, а також принципів спільної дії.
Найголовніше і найцінніше, що є у нас, творців «БАЛАНСУ», – це радість від спілкування з нашими шановними колегами та можливість служити на їх благо. Ми хочемо, щоб бухгалтери нарешті усвідомили себе єдиним професійним співтовариством, єдиною сім’єю, у якій всі родичі щиро і з любов’ю піклуються один про одного. Як справжні громадяни нашої країни, ми дуже часто замислюємося над тим, яке майбутнє чекає наших дітей і, звичайно, бажаємо їм тільки щастя. Тому жити і працювати нам допомагає віра в те, що разом із нашими читачами ми обов’язково змінимо наше суспільство на краще.

Авторитет компанії в бізнес-середовищі
Заслуги компанії «Баланс-Клуб» у справі популяризації економічних знань, реалізації програм розвитку підприємництва в Україні, постійного підвищення якості продукції не раз відзначалися діловим співтовариством, органами державної влади, міжнародними організаціями. ТОВ «Баланс-Клуб» входить у число лідерів національного бізнес-рейтингу в сумі балів за критеріями «Обсяг реалізованої продукції», «Прибуток», «Продуктивність праці», «Заробітна плата» в галузі «Видавнича діяльність» за 2005–2007 рр.

Мапа сайту Умови використання