Бухгалтерія – це любов!

(056) 370-44-25

Бухгалтерія - це любов!

Видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб» (ВКК «Баланс-Клуб») – це один із лідерів на ринку України в сегменті професійних видавництв для бухгалтерів комерційної, аграрної та бюджетної сфер.

Щодня ми працюємо над тим, щоб допомагати нашим клієнтам у вирішенні злободенних питань, а також пропонуємо практичні шляхи їх вирішення.

Наша мета – зробити так, щоб власники, керівники бізнесу і бухгалтери були впевнені в майбутньому своїх підприємств, щоб їх знання допомагали створювати ідеальний порядок у сфері бухгалтерського обліку та ефективне управління фінансами, що дозволить компаніям стабільно зростати і розвиватися.

І ці знання зроблять наших клієнтів професійніше та впевненішими.

Ми шукаємо однодумців і небайдужих людей, які допоможуть здійснити нашу мрію!

Наша мрія:

підняти економіку, навести ідеальний порядок у сфері бухгалтерського обліку та управління фінансами в Україні і паралельно вийти на світовий рівень.

Як ми це робимо?

За допомогою наших інформаційних продуктів (журналів, інтернет-порталів, майстер-класів тощо) ми створюємо у бухгалтерів, керівників і власників підприємств єдине правильне розуміння питань економіки, фінансів і бухгалтерії. Так ми допомагаємо їм створити процвітаючі підприємства – основу економіки будь-якої країни.

Нам ця мета дуже подобається! А вам?

І якщо вам дійсно подобається наша мета, у вас є можливість стати членом групи, яка володіє цікавою технологією управління компанією, добивається поставленої мети і має певні стандарти поведінки.

На сьогодні в нашій компанії працюють більше 400 фахівців, які володіють найрізноманітнішими професійними навиками. Це як зовсім молоді спеціалісти, так і професіонали з великим досвідом роботи.

Ми завжди відкриті для нових співробітників! Якщо зараз ви не знайшли підходящої вакансії, направте ваше резюме електронною поштою rabota@balance.ua або заповніть анкету для претендента на сторінці вакансії. Ми з вами обов`язково зв`яжемося та обговоримо всі питання співпраці!

Станьте членом нашої команди!

Рекомендации баланса
Лучший бухгалтер Украины!
Типография «Баланс-Клуб»
БСБ
Оформите подписку на 2017 год
Мапа сайту Умови використання